Otázky


1. Aké výsledky môžem očakávať od spolupráce s trénerom?

Účinky správneho a pravidelného cvičenia pocíti každý. Prvotným cielom je naučiť Vás ako vykonávať cvičenie prirodzene a bezpečne. Pravidelnosť a rutina je velmi dôležitý faktor pre dosiahnutie akéhokoľvek výsledku.

V ďalšej fáze nasleduje:
  • odstánenie svalových disbalancí, všeky tie drobné bolesti postupne zmiznú alebo sa zmiernia
  • rozvoj fyzickej kondície, zvládnuť schody alebo vysokohorskú túru nebude problém
  • rozvoj sily, zodvihnúť ťažký nákup alebo dieťa už nebude tak náročné
  • nárast celkovej energie, každodenné činnosti zvládnete lepšie a efektívnejšie

2. Po akom čase pocítim výsledky?

Po prvom tréningu. Pohyb je nevyhnutnou podmienkou pre udržanie zdravia a fyzickej či psychickej pohody. Nárast energie, lepší spánok a celkový dobrý pocit sa dostaví okamžite.
Zlepšenie fyzickej sily a kondície pocítite do niekoľkých týždňov. Redukcia váhy vyžaduje celkovú úpravu životného štýlu. Záleží na Vás aké úsilie vynaložíte. Nebudete však sami. Osobný tréner Vám bude radiť a pomáhať, bude Vás inšpirovať a viesť k úspešnému dosiahnutiu cieľa.

3. Mám dlhodobé zdravotné problémy, môžem sa zapojiť?

Je veľmi dôležité aby sme vopred vedeli o všetkých Vašich problémoch. Fyzická aktivita je prospešná vo vačšine prípadov, záleží na problémoch. Vieme určiť správny typ a intenzitu cvičenia, ak máme všetky informácie. V nutnom prípade bude potrebná konzultácia s Vašim lekárom.

4. Koľko stojí osobný tréning?

Cena závisí od dĺžky spolupráce s nami a forme tréningu. Kompletný ceník nájdete v sekcii Ponuka / Cena.

Ako jediní POSKYTUJEME ÚPLNÚ GARANCIU SPOKOJNOSTI. AK NEBUDETE SPOKOJNÍ S NAŠIMI SLUŽBAMI, DAJTE NÁM VEDIEŤ A SPOLU S OSPRAVEDLNENÍM VÁM VRÁTIME VAŠE PENIAZE. Konzultácia, základný fitnes test a PRVÝ TRÉNING je samozrejme zdarma. Chceme, aby ste si boli istí že osobný tréning je pre Vás to pravé.

5. Kde prebieha tréning?

Nemusíte nikam chodiť, prídeme za Vami. Tréning je možné uskutočniť u Vás doma, na záhrade, v parku alebo v lese. Ak chcete po tréningu využiť saunu, vírivku alebo masáž, môžeme trénovať v exkluzívnej oáze relaxu 7SPA na Hlbokej ulici v Bratislave.

www.hlboka7.com/7SPA

6. Potrebujem sa rýchlo dostať do formy, viete mi pomôcť?

Ponúkame kompletné riešenie.Či už je dôvodom blížiaca sa svadba, dovolenka alebo maratón, riešením môže byť intenzívny tréningový plán v meste spojený s NaturFit pobytom v Tatrách.

Všetky informácie najdete tu .

7. Iné

Na akékoľvek otázky Vám radi promptne odpovieme.
info@naturfit.sk, 0915 176 641

© 2011 - 2012, creative solution