Otázky

1. Musím byť v dobrej kondícii?

Dovolenka s Naturfit je určená pre každého. Nezáleží na tom, či športujete pravidelne alebo ste posledné roky málo aktívny. Náš prístup je individuálny a každý tréning či aktivita má rôzne stupne intenzity. V prípade skupiny vždy kladieme dôraz na zlepšenie jednotlivca. Pobyt u nás je skvelým intenzívnym začiatkom pre tých, ktorí sa rozhodli zmeniť životný štýl.

2. Musím sa zúčastniť všetkých aktivít?

Podstatou fitness dovolenky je absolvovanie rôznych tréningov a aktivít ktoré zlepšujú kondíciu. Nie sme však vojenský tábor a vôbec nemáme v úmysle Vás nútiť aby ste sa zúčastnili ktoréhokoľvek tréningu. Je na každom, pre čo sa rozhodne.
Každý deň je však vopred naplánovaný a my Vás budeme inšpirovať a aktívne nabádať k tomu aby ste absolvovali kompletný program. Je to náročné a niekedy budete musieť siahnuť na dno svojich síl. Ale preto ste predsa prišli! Dosiahnuté výsledky a pocit dobre vykonanej práce za to stoja!

3. Mám dlhodobé zdravotné problémy, môžem sa zapojiť?

Je veľmi dôležité aby sme vopred vedeli o všetkých Vašich problémoch. Fyzická aktivita je prospešná vo vačšine prípadov, záleží na problémoch. Vieme určiť správny typ a intenzitu cvičenia, ak máme všetky informácie. V nutnom prípade bude potrebná konzultácia s Vašim lekárom.

4. Budem mať čas na oddych?

Samozrejme, nie je možné trénovať celý deň. Regenerácia organizmu je rovnako dôležitá ako samotný tréning. Budete mať dostatok času na oddych či uz počas dňa alebo večer. Počas dlhodobejších pobytov do programu zaraďujeme oddychový deň. Zabezpečíme masáž, saunu a daľšie rehabilitačné aktivity.

5. Ako sa k Vám dostanem z letiska / vlakovej stanice?

Súčasťou ceny je transport z letiska alebo vlakovej stanice a taktiež transport v rámci dovolenky. Náš cieľ je odstránenie akýchkoľvek starostí a povinností. Ak však preferujete pricestovať vlastným autom, dajte nám vedieť a my Vám zašleme podrobné inštrukcie ako sa k nám dostať.

6. Aké bude počasie?

Počasie nedokážeme ani nemôžeme ovládať. Je potrebné sa pripraviť na všetky alternatívy. Aktivity sa prispôsobujú aktuálnemu počasiu, vždy dbáme o Vašu bezpečnosť.

7. Ako je to daľeko?

Približná vzdialenosť a čas:

Bratislava 320 km 3:30 hod
Košice 190 km 2:15 hod
Viedeň 380 km 4:30 hod
Praha 580 km 6:30 hod
Krakow 150 km 1:45 hod
Budapešť 310 km 4:30 hod
Varšava 390 km 4:30 hod

8. Počet ľudí

Počet učastníkov je limitovaný na 6 osôb.
Počas tréningového pobytu sa venujeme VÝHRADNE Vám, Vašej rodine, priateľom či obchodným partnerom.

9. Telefón a internet

Sme v dosahu všetkých mobilných operátorov a taktiež je k dispozícii počítač a WiFi pripojenie na internet.

10. Som aktívny / vrcholový športovec. Nebudem sa nudiť?

Budeme sa na Vás tešiť, určite sa nebudete nudiť! Pripravíme výzvy, ktoré posunú Váš fitness o stupeň ďalej.
Máme osobné dlhoročné skúsenosti a okolie ponúka nespočetné možnosti pre kvalitný tréning.

11. Iné

Na akékoľvek otázky Vám radi promptne odpovieme.
info@naturfit.sk, 0915 176 641

© 2011 - 2012, creative solution